Úvod » DOROSTENCI » Rozpis zápasů

Rozpis zápasů dorostů

publikováno 09.10.2013 (aktualizováno 28.10.2015)

13.10 8:30 FbC Asper Šumperk FBC Spartak Teiwaz Přerov SH Gymnázium Šumperk FbC Asper Šumperk
13.10 9:45 FbŠ Teiwaz Hranice Fbc Šternberk SH Gymnázium Šumperk FbC Asper Šumperk
13.10 11:20 FBC Spartak Teiwaz Přerov FbŠ Teiwaz Hranice SH Gymnázium Šumperk FbC Asper Šumperk
13.10 12:35 Fbc Šternberk FbC Asper Šumperk SH Gymnázium Šumperk FbC Asper Šumperk

 

9.11 0:00 FbC RG Playmakers Prostějov Fbc Šternberk   FBC Spartak Teiwaz Přerov
9.11 0:00 SK K2 Sportcentrum Prostějov FBC Spartak Teiwaz Přerov   FBC Spartak Teiwaz Přerov
9.11 0:00 Fbc Šternberk SK K2 Sportcentrum Prostějov   FBC Spartak Teiwaz Přerov
9.11 0:00 FBC Spartak Teiwaz Přerov FbC RG Playmakers Prostějov   FBC Spartak Teiwaz Přerov

 

23.11 0:00 FBC Lipník Tempish FBS Olomouc FBC Lipník
23.11 0:00 FBC Spartak Teiwaz Přerov Fbc Šternberk FBC Lipník
23.11 0:00 FBC Lipník FBC Spartak Teiwaz Přerov FBC Lipník
23.11 0:00 Tempish FBS Olomouc Fbc Šternberk FBC Lipník
23.11 0:00 Fbc Šternberk FBC Lipník FBC Lipník

 

25.1 0:00 SK K2 Sportcentrum Prostějov Tempish FBS Olomouc Tempish FBS Olomouc
25.1 0:00 FBC Spartak Teiwaz Přerov FbC Asper Šumperk Fbc Šternberk
25.1 0:00 Fbc Šternberk FbŠ Teiwaz Hranice Fbc Šternberk
25.1 0:00 FbC Asper Šumperk Fbc Šternberk Fbc Šternberk
25.1 0:00 FbŠ Teiwaz Hranice FBC Spartak Teiwaz Přerov Fbc Šternberk

 

8.2 0:00 Fbc Šternberk FbC RG Playmakers Prostějov FbC RG Playmakers Prostějov
8.2 0:00 FBC Spartak Teiwaz Přerov SK K2 Sportcentrum Prostějov FbC RG Playmakers Prostějov
8.2 0:00 SK K2 Sportcentrum Prostějov Fbc Šternberk FbC RG Playmakers Prostějov
8.2 0:00 FbC RG Playmakers Prostějov FBC Spartak Teiwaz Přerov FbC RG Playmakers Prostějov

 

23.2 0:00 FBC Spartak Teiwaz Přerov FBC Lipník FBC Spartak Teiwaz Přerov
23.2 0:00 Tempish FBS Olomouc Fbc Šternberk FBC Spartak Teiwaz Přerov
23.2 0:00 Fbc Šternberk FBC Spartak Teiwaz Přerov FBC Spartak Teiwaz Přerov
23.2 0:00 FBC Lipník Tempish FBS Olomouc FBC Spartak Teiwaz Přerov
23.2 0:00 FBC Spartak Teiwaz Přerov Tempish FBS Olomouc FBC Spartak Teiwaz Přerov

 

8.3 0:00 FbŠ Teiwaz Hranice Fbc Šternberk FbŠ Teiwaz Hranice
8.3 0:00 FbC Asper Šumperk FBC Spartak Teiwaz Přerov FbŠ Teiwaz Hranice
8.3 0:00 FBC Spartak Teiwaz Přerov FbŠ Teiwaz Hranice FbŠ Teiwaz Hranice
8.3 0:00 Fbc Šternberk FbC Asper Šumperk FbŠ Teiwaz Hranice

 

23.3 0:00 FbC RG Playmakers Prostějov Fbc Šternberk Fbc Šternberk
23.3 0:00 SK K2 Sportcentrum Prostějov FBC Spartak Teiwaz Přerov Fbc Šternberk
23.3 0:00 Fbc Šternberk SK K2 Sportcentrum Prostějov Fbc Šternberk
23.3 0:00 FBC Spartak Teiwaz Přerov FbC RG Playmakers Prostějov Fbc Šternberk

 

13.4 0:00 FBC Spartak Teiwaz Přerov FBC Lipník Tempish FBS Olomouc
13.4 0:00 Fbc Šternberk Tempish FBS Olomouc Tempish FBS Olomouc
13.4 0:00 Tempish FBS Olomouc FBC Spartak Teiwaz Přerov Tempish FBS Olomouc
13.4 0:00 FBC Lipník Fbc Šternberk Tempish FBS Olomouc

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kalendář akcí

« 12 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz